Regulamin bloga

Sama nie jestem zwolenniczką wszelkich reguł, regulaminów i sztywnych zasad, ale mimo wszystko postanowiłam wprowadzić pewien ład na blogu :) Tak by mi i Wam łatwiej było współistnieć w tym kawałku wirtualnej przestrzeni.

  1. Postaraj się każdy wpis przeczytać dokładnie i ze zrozumieniem do końca. Jeśli nie jesteś czegoś pewna – zapytaj.

  1. Pamiętaj, że mój blog jest oparty przede wszystkim na moich doświadczeniach, na tym co sprawdziło się u mnie. Jeżeli masz włosy zupełnie inne od moich licz się z tym, że nie wszystko zadziała na nich tak samo.

  1. Eksperymentuj z głową! Jeśli nie jesteś pewna tego jak Twoje włosy czy skóra głowy mogą zareagować – zrób najpierw test na małym pasemku lub fragmencie skóry.

  1. Myśl! I nie podążaj ślepo za moimi radami. Bierz pod uwagę to jaki mam typ włosów, kolor czy jaką długość i odpowiednio do tego dostosowuj rady do swoich włosów.

  1. Nie przesadzaj. Nadmiar nigdy nie jest pożądany. Ilość sposobów i produktów na moim blogu jest ogromna, ale nie oznacza to, że musisz od razu wszystko sprawdzić na sobie. Rób to powoli, dokładnie obserwując reakcję swojej skóry i włosów na każdą nowość pojedynczo.

  1. Szanuj mnie i mój czas. Użyj wyszukiwarki, sprawdź etykiety (na samym dole bloga) czy zakładki. Bardzo możliwe, że to o co chcesz zapytać jest już opisane na blogu.

  1. Dyskutuj, komentuj, zgłaszaj wszelkie uwagi. Oczywiście rób to w kulturalny sposób. Nie reklamuj się w komentarzach, jeżeli coś mnie zainteresuje na pewno sama do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam Was serdecznie,