Włosowa dieta, czyli czym karmić włosy od wewnątrz?

O tym jak ważna jest nasza dieta chyba nie muszę już nikomu z Was mówić :) Tutaj znajdziecie przepisy i produkty, które pozwalają mi dbać o włosy od środka:

5. Cynk

11 komentarze:

 1. 14. kozieradka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie można kupić skrzypokrzywe ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skrzypokrzywy się nie kupuje gotowej tylko się ją samemu komponuje ;). Po prostu kupujesz (albo zbierasz i suszysz) skrzyp i pokrzywę i zaparzasz razem.

   Usuń
 3. czy można łączyć kuracje? np. w tym samym czasie pić drożdże, siemię i pokrzywę?
  Będę wdzięczna za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 4. mi skrzypokrzywa pomaga chociaż pije dopiero 3 tydzień:)uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Napisz jakie suplementy można brać razem z drożdzami itd, np jak pije pokrzywe to co moge brać jakie suplementy itd, to jest interesujące a nie jak wiązać chustkę na głowie ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. czy drożdże maja być piwowarskie? jeś
  li tak to gdzie mogę je kupić?

  OdpowiedzUsuń
 7. drozdze piwowarskie kupujesz w tabletkach w aptece 200tabletek za 10zl

  OdpowiedzUsuń
 8. jeśli chodzi o picie drożdży, żelatyny, siemienia lnianego to w jednym miesiącu stosować drożdże, w drugim żelatynę itd...czy można je pić tego samego dnia?

  OdpowiedzUsuń
 9. hej, jak myślicie , mogę pić jednocześnie drożdże, siemię lniane i koktajl jabłkowo-pietruszkowy ? Mogłoby to przynieść jakieś niechciane skutki, czy to raczej nie ma znaczenia ? :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Oprócz picia drożdży i siemienia lnianego polecam też wdrożyć w codziennym menu soki. Piję soki z warzyw i owoców wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Oprócz zdrowia poprawił mi się wygląd i kondycja skóry, włosów i paznokci. Myślę, że dużym wrogiem kondycji zdrowia i urody jest stres i przemęczenie.

  OdpowiedzUsuń